I ri Vogelushet lexojne perralla klasike Shiko më të madhe

Vogelushet lexojne perralla klasike

Grup autorësh BT0550

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Argëtohuni duke lexuar përrallat më të bukura fantastike. Mësoni fjalë të reja dhe luani me ilustrimet e çdo përralle

106 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005175

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe93
ISBN9789928005175
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 4 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë