I ri Si ta trembesh perbindeshin Shiko më të madhe

Si ta trembesh perbindeshin

Jana Bauer BDR0153

Libër i ri

96 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928377166

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ke një përbindësh nën shtrat?

Është i shëndoshë, me një sy dhe me kthetra të mprehta? Do të jetë përbindësh Trashanik.

Mos u shqetëso, ai trembet për vdekje nga veglat frymore! Mund ta përzësh me një marsh të fortë.

Po sikur përbindëshi të mos jetë Trashaniku, po Dhëmbëmadhi apo Leshataku?

Po të jap një këshillë të vlefshme: telefono Oton Karkalecin!

Të dhëna

Faqe40
ISBN9789928377166
RedaktoriIlustrimet: Malgosia Zając
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNikollë Berishaj