I ri Tullumbacja e bardhe Shiko më të madhe

Tullumbacja e bardhe

Rovena Rrozhani A-008907

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëpërmjet humorit dhe lojës, kjo përrallë e mbështetur në motive popullore orienton fëmijët drejt zgjidhjes së problemeve, nxit mendimin, përcjell vlerën e miqësisë dhe të mbështetjes së njerëzve që gjenden në vështirësi.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928086143

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndërsa Lili, po luante me një tullumbace, era ia mori atë nga dora. Ajo filloi që ta ndjekë, por tullumbacja ishte më e shpejtë dhe iku. E vendosur për ta gjetur, Lili filloi të pyesë të gjithë me shpresë se dikush do ta kishte parë.

Gjatë udhëtimit të saj, Lili gjendet përballë disa situatave të çuditshme të cilave duhet t’u japë zgjidhje. A do ta gjejë ajo tullumbacen e bardhë?

Të dhëna

ISBN9789928086143
Titulli origjinalIlustrues: Endri Beqo
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë