Enciklopedia e madhe e dijes Shiko më të madhe

Enciklopedia e madhe e dijes

Grup autorësh JB0010

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër që do t'ju mahnisë me njohuritë, faktet, ilustrimet dhe mënyrën si është konceptuar. Një enciklopedi fantastike, e cila ka bërë për vete të gjithë ata që kanë pasur mundësinë ta shfletojnë.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët360
ISBN978 992 81 77 704

4 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët360
ISBN978 992 81 77 704
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
RekomandimePo