I ri Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve Shiko më të madhe

Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve

Grup autorësh BAO0468

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete pako jane te gjitha shkronjat e gjuhes shqipe dhe kombinacionet ne rrokje. keto jane mjete dikaktike te nevojshme per zhvillimin e procesit mesimor per ciklin parashkollor

427 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Tipi i publikimitKatalog
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë