Set Libri i Fjaleve Te Para me Alfabetin

BAO0276

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje set per femije deri ne 3-4 vjec ku jepen njohuritë fillestare për shkronjat e fjalët, numrat, kafshët, natyrën e mjedisin përreth.

Më shumë detaje

97 Artikuj

2 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth Setit

Me një miush magjik që lëshon tinguj dhe dritë ndihmohet fëmija për përgjigjet e sakta.

Nëse fëmija përgjigjet saktë do të ndizet drita e gjelbër dhe do të dëgjojë melodinë: Ta ra ra ta taaaa! Por nëse gabon, do të ndizet drita e kuqe dhe dëgjohet: Oooohhhhhh!

Se bashku me librin elektronik vjen edhe nje table druri e markes Pino me te gjitha shkronjat e alfabetit.

Femija meson shkronjat dhe i vendos ato ne vendin e duhur