Set Kodet Sekrete, Misteret e Pazbuluara me Busull + Lupe

BAO0281

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje set me dy libra elektronik, busull dhe lupe per femije te moshes 7-13 vjec

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

2 590 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri Kodet Sekrete-Detektivi inteligjent me ane te te cilit mund te testosh zgjuaresine dhe mprehtesine tende mendore

Te meson si t'u dergosh miqve te tu apo kujt te duash mesazhe te fsheshta, qe te mos i kuptoje askush...

Libri "Mistere te pa Zbuluara"- Pjese e librave detektivi inteligjent qe do te vere ne test zgjuaresine dhe mendjemprehtesine tende! Provo aftesite e tua permes lojrave argetuese logjike, inteligjente, vezhguese dhe behu nje detektiv i vertete.

Librat shoqerohen me nje lupe dhe nje busull te vogel