Ditari im i vogel Shiko më të madhe

Ditari im i vogel

Grup autorësh JB0033

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë ditar të veçantë, të fshehtat e zemrës, miqësitë, dashuritë dhe sekretet tuaja do të zgjasin përjetësisht.

202 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 992 81 77 117

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe94
ISBN978 992 81 77 117
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë