I ri Bota ne vitin 2019 Shiko më të madhe

Bota ne vitin 2019

A-002158

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Bota në vitin 2019”, për të tetin vit vjen në gjuhën shqipe nga UNIpress me të drejta ekskluzive nga The Economist, Londër. Tek kjo revistë do të mund të lexoni mbi zhvillimet më të fundit në botë, ku gjendet edhe një seksion mbi “Shqipërinë” , me analiza, opinione vijnë nga autorë te shquar shqiptar për zhvillimet gjatë vitit 2019. Smart people, smart magazine!

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revista këtë vit shikon përpara për perspektivat e administratës Trump me një Kongres të ri, realitetin e Brexit, zgjedhjet në Indi, Indonezi, Nigeri dhe në të gjithë Evropën, ndërprerjet e teknologjisë nga UA dhe Kina (mund të shënojë "luginën Sillicon Valley" 2019) 50 vjet pas uljes dhe kulturës së Hënës 500 vjet pas Leonardo da Vinçit.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe120
Titulli origjinalThe wold in 2019
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë