Cmim i reduktuar! MAD Magazinë 4 Shiko më të madhe

MAD Magazinë 4

A-006424

Libër i ri

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

26 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri jep një përshkrim të shkurtër të objek¬teve më të famshme nga gjashtë vende të Ballkanit: Shqipëri, Bosnje Hercegovinë, Kosovë, Mal i Zi, Ma¬qedoni dhe Serbi. Objektet e përzgjedhura kanë luajtur një rol shumë të madh në arkitekturën ballkan¬ike. Libri është botuar në anglisht.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe122
ISBN2304-3822
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë