MAD Magazinë 3 Shiko më të madhe

MAD Magazinë 3

A-006423

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kënga dhe videoklipi “VIDEO KILLED THE RADIO STAR” nga grupi muzikor Buggles (UK) Mad 3 vjen si një vështrim i marrëdhënieve e rolit të dizajnit me industrinë e prodhimit të muzikës dhe videoklipit, të cilin e mundësoi MAD Center & Gallery pranë Universitetit POLIS. Ky nr. i Mad Magazine vjen nën kujdesin e vecantë të Prof.Dr. Besnik Aliaj. 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe126
ISBN2304-3822
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë