MAD Magazinë 2 Shiko më të madhe

MAD Magazinë 2

A-006422

Libër i ri

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

MAD Magazine 2 fokusohet në çështjet e dizajnit të modës, në mënyrë të veçantë mbi produktet e "Fashion Dizajn & Art Direction" sipas Kursit e Kurrikulat e Universitetit POLIS. MAD Magazine nr.2 përbëhet nga dy pjesë kryesore:
a) Fashion Design & Art Direction
b) dhe numri i dytë i revistës online "Loveubaby".

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe128
ISBN2304-3822
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë