MAD Magazinë 1 Shiko më të madhe

MAD Magazinë 1

A-006421

Libër i ri

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2304-3822

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në këtë numër të parë kemi privilegjin të nisim rrugëtimin e MAD Magazine me nje artiste-dizajner të re dhe të talentuar, Sonia Jojic, e cila hap siparin e revistës me një përmbledhje të punëve të saj me ekspozitën fotografike, që ka debutuar pranë Universitetit POLIS. 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe92
ISBN2304-3822
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë