Habitat Magazinë 4 Shiko më të madhe

Habitat Magazinë 4

A-006418

Libër i ri

999 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN2306-8779

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky numër fokusohet në disa nga idetë e hedhura në Seminarin Kombëtar mbi “Mbrojtjen e Tokës si një problem ekonomik, social dhe mjedisor”, organizuar nga Universiteti POLIS dhe partnerët e tij në kuadër të Ditës së Tokës. Konferenca dhe ky botim janë produkt i punës së përbashkët të stafit akademik dhe kërkimor si dhe të studentëve të fakultetit të Planifikimit, Mjedisit dhe Menaxhimit Urban, përfshi ketu edhe SustLab, pranë IF Innovation Factory në Universitetin tonë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe159
ISBN2306-8779
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë