Qofte Miu View larger

Qofte Miu

David Walliams BAT0069

New product

Përshkrim i shkurtër Njihuni me Zoen. Ajo ka plot arsye për të qenë e dëshpëruar: Njerka e saj, Shejla, është kaq përtace sa i kërkon Zoes t'i fshijë edhe hundët. Rrugaçja e shkollës, Tina Trotsi, ia bën jetën ferr për së gjalli, sidomos kur ia lëshon gëlbazën mu në kokë. Por, mbi të gjitha, ai Bërti i poshtër ka plane të frikshme për miushin e saj.

More details

487 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116369

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Nga autori i famshëm i "Gjyshja Gango" vjen një tjetër Libra zbavitës, prekës dhe plot aksion: historia e një vajze të vogël që nuk heq dorë kurrë nga ëndrrat e saj, sado keq të venë punët. Megjithatë lidhni mirë rripat e sigurimit, sepse kësaj here qyteti ka një zuzar, Bërtin, tmerrësisht të keq dhe të paharrueshëm. "Qofte miu" do t'ju bëjë për vete. Keni për t'u dridhur keqas. Do t'i shfletoni faqet dhe humbisni krejt... Komente mbi librin "Walliams ka një gjenialitet natyral." Evening Standard "I adhuroj të gjithë librat e David Walliams... kanë për t'u bërë klasikë!" Sue Townsend, Guardian "Një mrekulli... Një Roald Dahl i ri!" The Times "I shkruar bukur, plot humor, prekës!" Observer

Data sheet

pages320
ISBN9789928116369
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia