Reduced price! Djali me fustan View larger

Djali me fustan

David Walliams BAT0005

New product

Përshkrim i shkurtër

Për ata vogëlushë që duan tia nisin të lexojnë rrëfimet plot aventura të David Walliamsit, ky është libri i parë që duhet të ndalen, sepse këtu nisi fama e këtij shkrimtari të madh për fëmijë. Ky libër ka marrë vlerësimet maksimale sapo është botuar në vitin 2008 dhe prej vitesh arrin të fitojnë zemrat e miliona lexuesve të vegjël në mbarë botën

More details

451 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116345

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Denisi jeton në shtëpinë e mërzitshme në një rrugë të mërzitshme, në një qytet të mërzitshëm. Por, ai gati zbulon se kur mendja hapet, jeta s’bëhet veçse e mërzitshme. Keni për të qeshur, e për të qarë njëherësh, dhe me ta takuar Denisin, ai ska për t’u ndarë kurrë prej jush. Provojeni një herë.....

VLERËSIME

“Rrëfimi i Walliams ka atë rrjedhjën e dashur të novelistit Dahl

- “Time out”

Data sheet

pages236
ISBN9789928116345
RedaktoriBrikena Liko
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka