Fëmijët më të këqij në botë View larger

Femijet me te keqij ne bote

David Walliams BAT0086

New product

Përshkrim i shkurtër

Dhjetë histori tmerrësisht dëfryese. Nga autori numër një më i shitur në botë David Walliams. Një libër me ilustrime dhe ngjyra.

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219220

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages270
ISBN9789928219220
Shtëpia botueseBotart
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka