Mesuesit me te keqij ne bote View larger

Mesuesit me te keqij ne bote

David Walliams A-004705

New product

Përshkrim i shkurtër

Miliona lexuesit që adhurojnë “Fëmijët më të këqij në botë” tani do të zbulojnë në këtë koleksion ngjethës disa nga të rriturit më të tmerrshëm, “ Mësuesit më të këqij në botë”, sjellë për ju nga autori bestseller numër një David Walliams, ku çdo histori është ilustruar me ngjyra të lavdishme nga artisti gjeni Tony Ross.

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286598

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Po i patët njohur “ Fëmijët më të këqij . . .” Bëhuni gati edhe për shumë, shumë më të këqij . . .

Kujdes! Këta mësues do t’ju bëjnë të dridheni . . .

Të duken të këqij mësuesit e tu, ë ?! Le po të njohësh këta! Plot dhjetë histori për mësues të ligj nga më të llahtarshmit . . . këta të bëjnë t’ia mbathësh me të katërta nga shkolla.

Doktor Tmerri i shkencës është gjysmë njeri e gjysmë përbindësh . . . Ruaju nga mësuese Sithja e kobshme. Ajo është Gjithnjë e nxehur dhe në kërkim të dënimeve . . . Kurse, sa për mësues Fobin: ai është ndryshe nga mësuesit e tjerë. Atij i ka hyrë lepuri në bark prej . . . fëmijëve!

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages312
ISBN9789928286598
RedaktoriAnisa Memushaj
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1