Pyetje dhe pergjigje mahnitese – kompjuteri View larger

Pyetje dhe pergjigje mahnitese – kompjuteri

Grup autorësh A-008663

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarë mund të bëni të gjithë ju me një kompjuter? Kur u shfaqën për herë të parë kompjuterët në televizor? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me kompjuterët, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

533 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004970

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages68
ISBN9789928004970
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1