Reduced price! Pyetje & pergjigje mahnitese – roboti View larger

Pyetje & pergjigje mahnitese – roboti

Grup autorësh A-008660

New product

Përshkrim i shkurtër

Çfarë mund të bëjë roboti? Si kontrollohet ai? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me robotet, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse.

58 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005007

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages68
ISBN9789928005007
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1