100 vjet botime Franceskane

Maks Gjinaj FRA0086

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky botim bibliografik shpalos kontributin tejet të çmuar të klerit katolik për fenë dhe kulturën kombëtare shqiptare përgjatë një shekulli veprimtari të palodhur. Në këtë libër të përgatitur nga Maks Gjinaj janë evidentuar vetëm Botimet Françeskane që dolën me lejen dhe kujdesin e Provincës

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697525

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages372
ISBN9789995697525
Shtëpia botueseBotimet Françeskane
Published year2016
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë