100 vjet botime Françeskane Shiko më të madhe

100 vjet botime Franceskane

Maks Gjinaj FRA0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim bibliografik shpalos kontributin tejet të çmuar të klerit katolik për fenë dhe kulturën kombëtare shqiptare përgjatë një shekulli veprimtari të palodhur. Në këtë libër të përgatitur nga Maks Gjinaj janë evidentuar vetëm Botimet Françeskane që dolën me lejen dhe kujdesin e Provincës

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995697525

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe372
ISBN9789995697525
Titulli origjinalBotimet Françeskane
Viti i Botimit2016
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë