Shpirti i fjales View larger

Shpirti i fjales

Jorgo Bulo TO0109

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i shkuar nga koha në kohë, jo si një qëllim më vete, pa ndonjë project fillestar, por si një përgjegjësi që kërkuesi ndjen ndaj gjithçkaje që lidhet me punën dhe përvojën e tij, me njohjen, kuptimin dhe shpjegimin e letërsisë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319626
Viti i botimit2014

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages64
ISBN9789994319626
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20.5