Kafe me mjeshtrin: me Ismail Kadarene dhe mekatet e nje kombi View larger

Kafe me mjeshtrin: me Ismail Kadarene dhe mekatet e nje kombi

Bledar Kurti A-004063

New product

23 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313089
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Dr. Bledar Kurti është këshilltar dhe analist politik, akademik, lektor universiteti, publicist politik dhe studiues i historisë botërore dhe marrëdhënieve ndërkombëtare. Ka lindur në Durrës më 7 gusht 1977. Ai është autor i disa librave si: Dashnorët e Kohëve Moderne (Grimca hije-drite nga jeta e një politikani), Vajza nga Laguna, CIA dhe Presidentët Amerikanë, Udhëtim në Gjurmët e Vjetra dhe të Reja të Qytetërimit, Man Ray dhe Surrealizmi, One Touch, si edhe autor i qindra artikujve në shtypin brenda vendit dhe në revistat shkencore ndërkombëtare.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages96
ISBN9789928313089
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1