I ri Kafe me mjeshtrin: me Ismail Kadarene dhe mekatet e nje kombi Shiko më të madhe

Kafe me mjeshtrin: me Ismail Kadarene dhe mekatet e nje kombi

Bledar Kurti A-004063

Libër i ri

23 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9789928313089

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dr. Bledar Kurti është këshilltar dhe analist politik, akademik, lektor universiteti, publicist politik dhe studiues i historisë botërore dhe marrëdhënieve ndërkombëtare. Ka lindur në Durrës më 7 gusht 1977. Ai është autor i disa librave si: Dashnorët e Kohëve Moderne (Grimca hije-drite nga jeta e një politikani), Vajza nga Laguna, CIA dhe Presidentët Amerikanë, Udhëtim në Gjurmët e Vjetra dhe të Reja të Qytetërimit, Man Ray dhe Surrealizmi, One Touch, si edhe autor i qindra artikujve në shtypin brenda vendit dhe në revistat shkencore ndërkombëtare.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe96
ISBN9789928313089
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë