Ndre Mjeda View larger

Ndre Mjeda

Sabri Hamiti BEM0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra e akademikut Sabri Hamiti, “Ndre Mjeda” si një udhëtim në leximet personale të poetit, nga leximi më i hershëm e intim deri te shqyrtimet si liriku klasik dhe poeti ëndërrues.

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Faik Konica
ISBN9789951066037

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages144
ISBN9789951066037
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë