Misteri i gjashte Shiko më të madhe

Misteri i gjashte

Besnik Aliaj A-000025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim përfshin eksperiencën profesionale të profesor Besnik Aliaj gjatë periudhës 1990-2007. Tema e trajtuar është përqëndruar tek instrumentat e administrimit të territorit dhe qeverisjes së mirë urbane në Shqipëri. Monografia përpiqet të ilustrojë se zgjidhja e krizës së territorit kërkon, që të sigurohen alternativa të ligjshme dhe të përballueshme, të cilat do t’i orientojnë qytetarët drejt zgjidhjeve të ligjshme.    

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789995667603

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe346
ISBN9789995667603
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë