Seria e Moriganes

JESSICA TOWNSEND A-007549

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri me tre vellime e Jessica Townsend ka qene konkurrentja me e forte e series se Harry Potterit dhe tashme, ne shqip permes Mediaprint kane ardhur tre vellime magjike, te cilat ne i rekomandojme per t’i dhuruar ne pako per lexuesit e vegjel qe jane te pasionuar pas fuqise se pamate te fantazise.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Viti i botimit2021

2 880 Lekë

-10%

3 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
I ri1