Jeta dhe fati View larger

Jeta dhe fati

Vasily Grossman A-004484

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët904
ISBN9789928062475
Viti i botimit2019

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
Fletët904
ISBN9789928062475
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
RomanRomancë&Pasion
I ri1