Une dhe Hemingueji View larger

Une dhe Hemingueji

Paula McLain A-003970

New product

93 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
Fletët390
ISBN9789928216755
Viti i botimit2019

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët390
ISBN9789928216755
Shtëpia botueseLove and Ruin
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhimi Lazri
RomanSagë&Histori
I ri1