I ri Gruaja e Tonit Shiko më të madhe

Gruaja e Tonit - Ombra

Adriana Trigiani A-003908

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje sinfoni epike e mrekullueshme e jetes, e nje familje tradicionale italiane ne rrjedhen e ndryshimeve dhe ritmeve te shpejta te enderres amerikane... Tigriani e mbush kete roman me endje muzikale dhe me nje dashuri qe zgjat gjithe jeten... Kujtime, humor, dashuri, deshtime, si dhe nje pike kthese e emocioneve te fuqishme."

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928062499

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe430
ISBN9789928062499
Titulli origjinalTony's wife
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMirela Milori
RomanRomancë&Pasion