Te bukur dhe te mallkuar View larger

Te bukur dhe te mallkuar

Francis Scott Fitzgerald A-003470

New product

43 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët438
ISBN9789928233820
Viti i botimit2019

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët438
ISBN9789928233820
Shtëpia botueseThe beautiful and damned
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 21
PërkthyesiAlina Karauli
RomanSagë&Histori
I ri1