O kuaj, drita eshte megjithate e pafajshme

Furukava Hideo A-002680

New product

Përshkrim i shkurtër

I shkruar vetëm një muaj pas tërmetit dhe katastrofës bërthamore që shkatërroi në vitin 2011 pjesën Veri-Lindore të Japonisë, ky libër është inkadeshenca e vënë në provë e të shkruarit përballë të vërtetës dhe e paraqit shkëlqyeshëm Furukava Hideon si një nga shkrimtarët më pasionantë të brezit të tij

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Lira
ISBN9789928204226

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages160
ISBN9789928204226
RedaktoriBajram Muça
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMarjeta Thomaj