Reduced price! Balzaku dhe rrobaqepesja e vogel kineze View larger

Balzaku dhe rrobaqepesja e vogel kineze

Dai Sijie UP0012

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani, - i ndërtuar rreth historisë së jetës së varfër të të dy të rinjëve kinezë që gjejnë një libër të Balzakut, të ndaluar nga Garda e Kuqe, - tregon forcën e humanizmit të dhimbshëm teksa njerëzit përjetonin tragjeditë historike që shkaktonte marrëzia e udhëheqësve

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 04 3

276 Lekë

-8%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages190
ISBN978 99956 23 04 3
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiMargarita Sulaj Skënderi