Cmim i reduktuar! Balzaku dhe rrobaqepësja e vogël kineze Shiko më të madhe

Balzaku dhe rrobaqepësja e vogël kineze

Dai Sijie UP0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani, - i ndërtuar rreth historisë së jetës së varfër të të dy të rinjëve kinezë që gjejnë një libër të Balzakut, të ndaluar nga Garda e Kuqe, - tregon forcën e humanizmit të dhimbshëm teksa njerëzit përjetonin tragjeditë historike që shkaktonte marrëzia e udhëheqësve

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët190
ISBN978 99956 23 04 3

255 Lekë

-15%

300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët190
ISBN978 99956 23 04 3
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiMargarita Sulaj Skënderi