Familja Robinson View larger

Familja Robinson

Joan Vys BDR080

New product

Përshkrim i shkurtër

Familja Robinson, ndërrmer udhëtimin e saj drej Paqësorit. Pas një aksidenti, familja e gjen vetën në një ishull të madh.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621094
Viti i botimit2008

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Nje familje shpeton gjalle nga shkaterrimi i anijes ne nje shtuhi te tmerrshme. Ata jane familja Robinson. Mendjeprehtesia dhe harmonia e kesaj familjeje e kane bere kete roman nje nga librat qe u ka rezistuar koherave, duke mbetur nje nga rrefimet klasike qe pelqehet nga te gjithe lexuesit.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages243
ISBN9789995621094
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë