Familja Robinson Shiko më të madhe

Familja Robinson

Joan Vys BDR080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Familja Robinson, ndërrmer udhëtimin e saj drej Paqësorit. Pas një aksidenti, familja e gjen vetën në një ishull të madh.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621094

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nje familje shpeton gjalle nga shkaterrimi i anijes ne nje shtuhi te tmerrshme. Ata jane familja Robinson. Mendjeprehtesia dhe harmonia e kesaj familjeje e kane bere kete roman nje nga librat qe u ka rezistuar koherave, duke mbetur nje nga rrefimet klasike qe pelqehet nga te gjithe lexuesit.

Të dhëna

Faqe243
ISBN9789995621094
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë