Elitë - Bonjour Paris! View larger

Elite - Bonjour Paris!

Jeta Vojkollari JV0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Ditët parizianë dukeshin të mbushura me buzëqeshje, vështrime djemsh e rrahje zemre. Frëngjishtja muzikale e shokëve të klasës, anglishtja e çalë me theksin francez e bënte misterioze e joshësë çdo fjalë që ata thoshin. Ata ziheshin kush e kush të ulej pranë saj në mësim, i ofronin mësime frëngjishtjeje në çdo orë të ditës (edhe natën, po deshe, i kishin thënë nja dy me joshje), dhe njeri prej tyre u tregua më xhentil dhe e ftoi në shtëpinë e tij. Ai ishte simpatik dhe emri i tij Zhulien i pëlqeu Adiolës që në fillim.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN 9789928223418
Viti i botimit2016

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages104
ISBN 9789928223418
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1