Djalli qe pagova per keshille View larger

Djalli qe pagova per keshille

Jeta Vojkollari BD0285

New product

Përshkrim i shkurtër

Sabrina dhe Tomi janë dy njerëz me intelekt, kulturë e njohuri, dhe që vine nga familje të mira intelektuale. Janë dy njerëz të cilët lëkunden mes të mirave e të këqijave të tyre, mes sigurive dhe pasigurive të tyre. Kur diçka mrekullisht tronditëse ndodhi në jetën e Sabrinës, u duk sikur dashuria dhe xhelozia për Tomin filluan të thërrmoheshin brenda saj. Psikoterapistja më e mirë e Tiranës u mbërthye nga euforia. Askush dhe asgjë s'e frenonte dot më. Tani ajo do t'i zgjidhte klientët nga paria e vendit.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994303571

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur diçka mrekullisht tronditëse ndodhi në jetën e Sabrinës, u duk sikur dashuria dhe xhelozia për Tomin filluan të thërrmoheshin brenda saj. Psikoterapistja më e mirë e Tiranës u mbërthye nga euforia. Askush dhe asgjë s'e frenonte dot më. Tani ajo do t'i zgjidhte klientët nga paria e vendit. Do ta vinte kryeministrin në fron e do ta shikonte si përpëlitej në pazotësinë e tij për t'i shtypur fantazmat brenda vetes. Ajo do t'i shndërronte fantazmat e tij në skllevërit e saj dhe pastaj do të luante me to. Ndoshta ai do të qante. Ndoshta do t'i lutej asaj. Ndoshta truprojat e kryeministrit do ta vrisnin Sabrinën, se ajo kish mësuar sekretet e tij. Dhe Tomi? Oh, i mjeri Tom! Ai nuk do ta linte kurrë po ta dinte çfarë kishte ndodhur. Ikja e tij e bëri Sabrinën më të hidhur, më sarkastike, më djallëzore. Hakmarrja e saj ndaj Tomit asgjë tjetër veçse perfeksion. Nuk ka burrë në botë që do të donte të përjetonte atë që përjetoi Tomi.

Data sheet

pages312
ISBN9789994303571
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë