Reduced price! Vajzat e Jaltes View larger

Vajzat e Jaltes

Catherine Grace Katz OMB0234

New product

Përshkrim i shkurtër

Histori të patreguara më parë për tre vajzat e liderave më të pushtetshëm në periudhën e pas Luftës së Dytë Botërore. Konferenca e Jaltës dhe fati i botës i treguar nga një perspektivë unike nën penën e autores Catherine Grace Katz.

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928064066

1 260 Lekë

-10%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages506
ISBN9789928064066
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZana Baroni Harxhi
RomanSagë&Histori
I ri1