I ri Vajzat e Jaltes Shiko më të madhe

Vajzat e Jaltes

Catherine Grace Katz OMB0234

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Histori të patreguara më parë për tre vajzat e liderave më të pushtetshëm në periudhën e pas Luftës së Dytë Botërore. Konferenca e Jaltës dhe fati i botës i treguar nga një perspektivë unike nën penën e autores Catherine Grace Katz.

1100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928064066

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe506
ISBN9789928064066
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZana Baroni Harxhi
RomanSagë&Histori