Liber i hapur, ruset ne Shqiperi View larger

Liber i hapur, ruset ne Shqiperi

A-008608

New product

Përshkrim i shkurtër

Ato që përshkruhen në këtë libër, janë vetëm një pjesë e vogël e historive të dhembshme të vajzave ruse që u dashuruan me studentë shqiptarë dhe zgjodhën të krijonin familje e të jetonin në Shqipëri.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9994341436

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages256
ISBN9994341436
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë