Liber i hapur, ruset ne Shqiperi Shiko më të madhe

Liber i hapur, ruset ne Shqiperi

A-008608

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ato që përshkruhen në këtë libër, janë vetëm një pjesë e vogël e historive të dhembshme të vajzave ruse që u dashuruan me studentë shqiptarë dhe zgjodhën të krijonin familje e të jetonin në Shqipëri.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9994341436

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe256
ISBN9994341436
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë