Si të fitosh para View larger

Si të fitosh para

Mary Firestone A-000476

New product

Përshkrim i shkurtër

Si të fitosh para është pjesë e serisë Të mësojmë për paranë. Libri u mëson fëmijëve si të fitojnë para në mënyrë të thjeshtë, nëpërmjet ilustrimeve me foto dhe shembujve të thjeshtë nga jeta e përditshme. Fëmijët mund të bëjnë disa punë të caktuara. Duke ofruar disa shërbime ata mësojnë të përcaktojnë edhe çmimet, duke bërë dallimin ndërmjet shpenzimit që kanë bërë dhe fitimit që duan të marrin.  Loja interaktive jep një shembull të angazhimit të fëmijëve në shitje. Përse njerëzit kanë nevojë të punojnë? Lexo këtë libër për ta gjetur dhe mëso çdo gjë se si fitohen paratë!

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080110
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928080110
RedaktoriDonika Qirici
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo