Fitimi i parase View larger

Fitimi i parase

Nick Hanter A-000465

New product

Përshkrim i shkurtër

Fitimi i parasë është pjesë e serisë Të kuptojmë paranë. Në mënyrë të  thjeshtë shpjegohet se ç’është ekonomia dhe cilat janë pjesët përbërëse te saj, pse duhet të punojnë njerëzit dhe si janë fituar paratë përgjatë gjithë historisë. Libri përshkruan zhvillimet më të rëndësishme të teknologjisë në botë duke e ndërthurur edhe me llojet e ndryshme të punëve në sektorin publik apo shtetëror. Autori jep informacion për njerëzit më të pasur në botën dhe për historitë se si janë bërë të tillë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080080

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928080080
RedaktoriDonika Qirici
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlma Mushi