Ndermjetesi View larger

Ndermjetesi

John Grisham BD0391

New product

Përshkrim i shkurtër

Në orët e tij të fundit në detyrë, Presidenti që së shpejti do të largohet nga detyra, firmos një amnisti të diskutueshme, nga ato të minutës së fundit.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në orët e tij të fundit në detyrë, Presidenti që së shpejti do të largohet nga detyra, firmos një amnisti të diskutueshme, nga ato të minutës së fundit për Xhoel Bekmanin, një ndërmjetës qeveritar famëkeq i Uashingtonit, që gjashtë vitet e fundit i ka kaluar në një burg federal. Presidenti e ka lëshuar këtë amnisti vetëm pasi ka pasur shumë presion nga CIA. Me sa duket, Bekmani në ditët e tij më të mira si ndërmjetës, mund të ketë marrë vesh sekrete që komprometojnë sistemin më të ndërlikuar në botë të mbikëqyrjes satelitore. Pyetja për të cilën CIA pret përgjigje është: kush do ta vrasë? John Grisham, origjinal Jonathan Algara Bommes lindi më 8 shkurt 1955 në Jonesboro, Arkansas, ShBA. Është cilësuar shkrimtari më i shitur në ShBA për libra gjyqësor, thriller dhe krimi.

Data sheet

pages260
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë