Cmim i reduktuar! Ndermjetesi Shiko më të madhe

Ndermjetesi

John Grisham BD0391

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në orët e tij të fundit në detyrë, Presidenti që së shpejti do të largohet nga detyra, firmos një amnisti të diskutueshme, nga ato të minutës së fundit.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

750 Lekë

-25%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në orët e tij të fundit në detyrë, Presidenti që së shpejti do të largohet nga detyra, firmos një amnisti të diskutueshme, nga ato të minutës së fundit për Xhoel Bekmanin, një ndërmjetës qeveritar famëkeq i Uashingtonit, që gjashtë vitet e fundit i ka kaluar në një burg federal. Presidenti e ka lëshuar këtë amnisti vetëm pasi ka pasur shumë presion nga CIA. Me sa duket, Bekmani në ditët e tij më të mira si ndërmjetës, mund të ketë marrë vesh sekrete që komprometojnë sistemin më të ndërlikuar në botë të mbikëqyrjes satelitore. Pyetja për të cilën CIA pret përgjigje është: kush do ta vrasë? John Grisham, origjinal Jonathan Algara Bommes lindi më 8 shkurt 1955 në Jonesboro, Arkansas, ShBA. Është cilësuar shkrimtari më i shitur në ShBA për libra gjyqësor, thriller dhe krimi.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe260
V. Bot2008
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë