Tranzicioni politik shqiptar dhe fenomeni Rama

Pjetër Meta PM0001

New product

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Fletët427
ISBN9789928082848
Viti i botimit2016

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët427
ISBN9789928082848
RedaktoriKujtim Dashi, Ndue Gjoka, A. G
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë