Histori me njerëz dhe kafshë View larger

Histori me njerez dhe kafshe

Bashkim Hoxha BEM0092

New product

Përshkrim i shkurtër

... dikush ka humbur qenin,

një tjetër ka humbur gruan,

të tjerë kanë humbur vehten...

1 Item

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
ISBN9789951632423

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages166
ISBN9789951632423
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë