Missing Shiko më të madhe

Missing

Bashkim Hoxha TO0006

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Qysh në titull, lajmëron se ka vënë në qendër humbjen dhe mungesën, si ndjesi dhe gjendje, të cilat e mbështjellin përditshmërinë e qenies, shpesh herë hermetikisht.

Më shumë detaje

102 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319251

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                                  

Të dhëna

Faqe298
ISBN9789994319251
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat13x20